Smartcat, şirketler ve çevirmenler için çeşitli çeviri otomasyonu teknolojileri sunar ve kolay bir şekilde iş birliği içinde çalışabilmelerini sağlar. Smartcat'in benzersiz özellikleri şunlardır:

- Sınırsız sayıda kullanıcı için ücretsiz erişim
- Birden fazla kullanıcı için ortak çalışma alanı
- 120.000'den fazla serbest çevirmen ve LSP bulunan Pazar
- Otomatik ödeme

Yeni nesil çeviri teknolojilerini deneyin ve ilk günden itibaren çeviri verimliliğinizi artırın —smartcat.ai adresinden ücretsiz kaydolun.
Özellikler hakkında:

CAT ortamında çeviri yapmak, daha iyi odaklanmanızı ve daha verimli olmanızı sağlar. Aynı zamanda birden fazla kullanıcının (yönetici, çevirmen, editör vb.) aynı anda aynı belge üzerinde çalışabilmesini sağlayan ve sektörde eşi benzeri bulunmayan ortak çalışma platformunu sağlar.

Herkese açık pazar yerinde 120.000'den fazla çevirmen ve 3.000'den fazla LSP bulunur ve platform kullanıcılarına hizmet sunarlar. Davet edilen tedarikçiler mevcut Smartcat projelerinizde çevrimiçi olarak çalışabilirler. Böylece dosya alışverişi ile uğraşmak zorunda kalmazsanız.

Otomatik ödeme yönetimi müşterilerin ve serbest çevirmenlerin zamanından tasarruf sağlar ve evrak işleri gerektirmez. Müşteriler, aldıkları çeviri hizmetlerinin tümü için birkaç adımda ödeme yapabilirler. Serbest çevirmenler ise dünyanın dört bir yanında kullanılan çeşitli ödeme yöntemleri ile paralarını alabilirler. Çalışma süreçlerini yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! 


Müşteriler ve özellikle dil hizmetleri sağlayıcıları, Smartcat ile tedarik zincirlerini etkin bir şekilde yönetebilir, işlem masraflarını %10-20 oranında azaltabilir ve net kârlarını yaklaşık 2 katına çıkarabilirler.

Ayrıca Smartcat özel entegrasyonlar için açık bir API, uygulama mağazası ve aynı zamanda premium destek hizmeti ve tek başına kurulum için ödemeli tarifelere sahiptir.