Masaüstü Yayıncılık 
Müşterilerinizi etkileyebilmek için iyi yazılmış bir içeriğin yanı sıra kullanacağınız görsellerin seçimi de oldukça önemlidir. Kullanılacak görseller amaçlarınızı destekler bir niteliğe sahip olmalıdır. İletmek istediğiniz mesajı müşterilerinize ancak doğru içerik, profesyonel bir tasarımla birleştiğinde iletebilirsiniz. İyi bir tasarım işletmenizin benzerleri arasından ayırt edilebilmesini kolaylaştırır. Saylon, geniş ve çok dilli masaüstü yayıncılık hizmetleriyle size uluslararası düzeyde kaliteli bir hizmet sunmayı hedefler. 
 
Her dilde mizanpaj hizmeti
Tasarım dokümanlarını farklı dillere çevirirken karşılaşılan ilk sorunlardan biri görünüm ile alakalıdır. Farklı diller satır sonları, sözcük kesimi, metin yönü, numaralandırma kuralları gibi farklı tasarım ve dizgi kurallarına sahip olabilir. Bu nedenle bir belgenin farklı bir dilde dizgilenmesi gerektiğinde, kaynak dilde geçerli olan kuralları uygulamak her zaman yeterli olmayabilir ve her dile özgü farklı bir yaklaşım geliştirmek gerekebilir.

Saylon, alanında uzman, deneyimli dizgiciler, tasarımcılar ve uygulama geliştiricilerinden oluşan ekibiyle müşterilerine profesyonel bir dizgi ve tasarım hizmeti vermektedir. 
 
Yaratıcı Çeviri Tasarımı
Yurtdışındaki hedef müşteri kitlesine ulaşabilmek için hem içeriğin hem de tasarımın bu hedef kitleye uygun olduğundan emin olmak gerekir. Bu nedenle başka bir dilde hazırlanmış dokümanları yerelleştirirken yeni hedef kitleye uyarlamak ve uygun bir tasarım kullanmak oldukça önemlidir. Saylon, yaratıcı tasarımları ile müşterilerine ihtiyaç duydukları profesyonel hizmeti vermektedir.