Oyun Çevirileri

Bilgisayarlarda, telefonlarda, Android ve IOS gibi yazılımlar üzerinde veya konsollarda çalışan oyunlar günümüz piyasasında uluslararası düzeyde büyük bir yere sahiptir ve “e-spor” başlığı altında piyasadaki hacmini her geçen gün daha da arttırmaktadır. Farklı kitleler tarafından ilgi gören oyunlar, yerelden küresele doğru yönelen bir çizgiyi takip etmektedir.

Oyun yerelleştirmesi, farklı piyasalara adım atıp farklı dillerden kullanıcılara ulaşmak isteyen firmaların öncelikli olarak önem vermeleri gereken bir konudur. Oyun yerelleştirmesi için kullanılan yöntemlerden biri kitle kaynaklı çeviridir. Ancak herhangi bir profesyonel kontrole imkân tanımadığı için güvenilmezdir ve oyuncuların davranışları sonucu istenmeyen sonuçlar elde edilebileceği için risklidir. 

Oyununuzu yeni hedef kitleleri tarafından tercih edilir hale getirmek için profesyonel bir yerelleştirme ekibiyle iletişime geçmek ve bu süreçte onların size rehberlik etmesine izin vermek başarılı sonuçlara ulaşmada önemlidir. Oyun çevirisi aynı zamanda hukuk, askeri, teknik veya mitoloji gibi alanlarda uzman bilgisi gerektirebilir. Bu yüzden oyun çevirisi sürecinde, alanında uzman kişilere kolaylıkla ulaşabilecek bir çeviri bürosuyla çalışmak, oyun yerelleştirmesinin başarılı sonuçlanması için verilebilecek en iyi karardır. Saylon Danışmanlık olarak, oyununuzun yeni piyasalara sürülme sürecini deneyimli proje yöneticileri ve yerelleştirme ekibiyle başından sonuna kadar takip ediyoruz.

Yerelleştirme ekibimiz süreç boyunca sizlerle iletişim halinde kalarak sürecin istediğiniz gibi sonuçlandığından emin olmaktadır.

Oyun endüstrisini iyi tanıyan profesyonel bir ekiple çalışarak tatmin edici sonuçlara ulaşın.

Oyun ve mobil uygulama geliştiricileri için profesyonel çeviri hizmetleri
Profesyonel ekibimizle, oyun ve mobil uygulamaların küresel pazarlara attıkları ilk adımdan itibaren bu pazarlarda büyümelerine yardımcı oluyoruz.  Profesyonel çeviri ve yönetici ekibimizin yanı sıra, oyun oynamayı profesyonel bir uğraş haline getirmiş kişilerin oluşturduğu büyük ve güvenilir bir iş ağımız var. Oyun ve uygulama yerelleştirmeyi ciddiye alıyor ve hatalı sonuçlar almamanız adına tam kadro çalışıyoruz.

Danışmanlık için ekibimize ihtiyaç duyduğunuz an deneyimli proje yöneticilerimize ulaşabilirsiniz.