Teknik Çeviri
Teknik çeviri; broşür, katalog ve kitapçık gibi tanıtım materyalleri ile kullanım kılavuzu, rapor ve proje gibi doküman çevirilerini kapsamaktadır. Mühendislik konularından, bilimsel içerikli metinlere kadar uzmanlık düzeyinde bilgi gerektiren her metin teknik olarak değerlendirilmektedir. Teknik çeviri sürecinde terminoloji, diğer çeviri türlerine göre daha büyük bir öneme sahiptir. 

Saylon’da teknik metinleriniz, alanında uzman ve yenilikleri takip eden profesyonel çevirmen ekibimiz tarafından hızlı, güvenilir ve hatasız bir şekilde çevrilir.
 
Teknik Çeviri Projelerinizde Bizimle Çalışmanın Avantajları

Teknik Alan Uzmanlığı
Teknik çeviriye olan yaklaşımımızı çağın gerekliliklerine uyum sağlayarak her geçen gün geliştirmekteyiz. Tüm teknik çeviriler mesleki deneyime sahip uzman çevirmenler tarafından gerçekleştirilmektedir

Özenli Müşteri Yönetimi
Her bir müşterimizi kendi çevirmen ve proje yönetimi ekibiyle eşleştiriyoruz, böylece ihtiyacınız olduğu anda zaman kaybetmeden kimlerle iletişime geçebileceğinizi biliyor ve gereken her konuda projeniz hakkında yakından bilgi sahibi olan kişiler tarafından bilgilendiriliyorsunuz. Teknik metinlere çeviri sürecinde büyük bir titizlikle yaklaşıyoruz ve bu süreçte müşterilerimize süreçle ilgili tüm konularda destek veriyoruz.