Ticari Çeviri 
Ticari anlamda başarı elde edebilmek için şirketlerin müşterilerin ihtiyaçlarını anlaması ve onlarla aynı dili konuşabiliyor olması önemlidir. 

İster küçük bir işletmeye ister uluslararası bir kuruluşa sahip olun, dikkat etmeniz gereken en önemli şey, müşterilerinizle etkili bir iletişim kurmaya özen göstermektir. 

Çeviri hizmeti sayesinde, dünyanın herhangi bir yerinde ve herhangi bir piyasada yeni müşterilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saylon, her çeşit işletme ve sektöre, uzmanlaşmış çeviri ve yerelleştirme hizmeti ile uluslararası kitleye ulaşabilme imkânı sağlamaktadır. Eğitim materyalleri, finansal bilgiler, yasal düzenlemeler gibi birçok dokümanın çevirisi ile müşterilerimizin ilke, mesaj ve kimliklerinin, işletmeleri dâhilinde, küresel olarak aktarımını garanti ediyoruz..

Müşterilerimize Sunduğumuz İmkanlar
• Profesyonel, Sektöre Yönelik Dil Uzmanlığı, Farklı Dil Kombinasyonlarını da Kapsayan Köklü Bir Deneyim
• Müşteri Odaklı Hesap Yönetimi: Saylon, müşteri odaklı hesap yönetimi ile sizlere belirli taleplerinizi doğrudan iletebileceğiniz, sizi tanıyan bir irtibat sağlar.  Ekibimiz, ihtiyacınız olduğu her zaman  sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.